خانه / دسته‌بندی نشده / داستان اصفهان گرد چیست؟

داستان اصفهان گرد چیست؟

اصفهان گرد دریچه به زیبائی های کمتر گفته شده اصفهان

داستان اصفهان گرد از زمانی شروع شد که به عنوان جوانان شهر اصفهان همیشه با نبود اطلاعات کافی درباره مکانهای تاریخی، تفریحی و … در شهر اصفهان مواجه بودیم و هر موقع می خواستیم تفریح کنیم یا باید سراغ جاهای تکراری می رفتیم یا اینکه مجبور بودیم به چند نفر زنگ بزنیم تا شاید بتونن جاهای جدید و دیدنی و تفریحی که محیطش سالم هم باشه بهمون معرفی کنند.

تا اینکه یک روز تو اینترنت داشتم دنبال دامنه های مختلف می گشتم که این ایده به ذهنم رسید چقدر خوب می شد اگر یک سایت وجود داشت که هدفش پاسخگوئی به نیاز خودمون باشه یعنی اینکه به زبان عامیانه شهر و استان اصفهان رو به همه معرفی کنه،

پس گشتم و گشتم و اسمشو انتخاب کردم، اصفهان گرد فقط یک سایت معمولی برای نوشتن اطلاعات تکراری نیست، ما تو اصفهان گرد تصمیم داریم نقطه به نقطه اصفهان رو بگردیم و تجربیات خودمون رو با شما به اشتراک بگذاریم و تو این راه از همکاری هر کسی که به اصفهان علاقه مند باشه هم استفاده خواهیم کرد.

اصفهان دنیای بی پایانی از زیبائی های  تاریخی ، فرهنگی ، هنری و تفریحی که هر کدام نشانه ذوق ایرانیان از دوران کهن تا به امروز است. از این رو اصفهان را نصف جهان نام نهادند تا یادآور زیبائی این شهر باشد.

در اصفهان گرد تصمیم ما به اشتراک گذاری تجربیات لذت بخشمان در جای جای نصف جهان است، پس در صورتی که به دنبال شناخت آثار تاریخی ، مراکز تفریحی و صنایع دستی و … اصفهان دارید با ما همراه شوید.

امیدواریم با تولید و اشتراک گذاری این تجربیات از اصفهان، بتوانیم زیبائی های شهر و استان اصفهان را به شما عزیزان به بهترین شکل ممکن معرفی کنیم.

همچنین ببینید

اصفهان گرد دریچه به زیبائی های کمتر گفته شده اصفهان

تاریخچه اصفهان

تحقیق و آشنائی با تاریخچه اصفهان مهد علم و هنر و فرهنگ ، معرفی اسامی تاریخی اصفهان، بررسی سرگذشت اصفهان در طول تاریخ و سایر ویژگی ها و افتخارات اصفهان